Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

FfDelw

Uygulama yeri

Newest, estetik ve plastik cerrahi, ameliyatsız yüz gençleştirme teknolojileri, diş estetiği, medikal estetik uygulamalar, saç ekimi ve tedavilerinin aynı çatı altında toplandığı, dünya standartlarında  hizmet veren bir estetik plastik cerrahi merkezidir.

Steril ameliyathane salonları, temiz ve konforlu hasta odaları, uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizin memnuniyetiniz ve güvenliğiniz için gerekli tüm donanıma sahiptir.

Operasyon süreci

Bize ulaşan istekleriniz, doktorlarımız tarafından detaylı olarak değerlendirilmekte ve sizinle iletişime geçilmektedir. Planladığınız ameliyat veya tedaviyle ilgili tüm sorularınız doktorlarımız tarafından cevaplanmakta, sağlıklı bir karar vermenize yardımcı olunmaya çalışılmaktadır. Operasyona karar verdiğiniz andan itibaren operasyon tarihiniz, ulaşım ve konaklama bilgileriniz için sizinle iletişime geçilmektedir. Merkezimize geldiğinizde, operasyon öncesi detaylı muayene ve tetkikleriniz gerçekleştirilerek en güvenli şekilde tedavinizin yapılması sağlanmaktadır. Ameliyatınız steril şartların tam olarak sağlandığı ameliyathanemizde gerçekleştirilmekte, operasyon sonrasında güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz bu süreci güvenle geçirmeniz için daima yanınızda olmaktadır. Bu süreçte kontrolleriniz düzenli olarak yapılıp evinize mutlu ve güven ile dönmeniz sağlanmaktadır.

Ulaşım imkanları

Newest, tüm ulaşım araçlarıyla kolaylıkla ulaşabileceğiniz İstanbul’un merkezi bir bölgesindedir.

Dilediğiniz takdirde VIP araçlarımız ile havalimanında karşılama, tüm tedaviniz süresince otel ve hastane transferleriniz sağlanmaktadır.

Operasyon sonrası

Newest operasyon sonrası dönemde de yanınızda olmaya devam edecektir.

Operasyon sonrası dönemde de tüm sorularınızı bize kolayca iletebilecek, uzman doktorlarımız tarafından bu sorularınıza en kısa sürede cevap alabileceksiniz.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

iXNF_q

SİZE ULAŞALIM
X

fZnaGq