Inline

Kaydınız alındı, teşekkür ederiz.

Uygulama yeri

Newest, estetik ve plastik cerrahi, ameliyatsız yüz gençleştirme teknolojileri, medikal estetik uygulamaları, saç ekimi işlemleri aynı çatı altında toplandığı, dünya standartlarında hizmet veren bir estetik plastik cerrahi merkezidir.    

Steril ameliyathane salonları, temiz ve konforlu hasta odaları, uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizin memnuniyetiniz ve güvenliğiniz için gerekli tüm donanıma sahiptir.

Operasyon süreci

Bize ulaşan istekleriniz, doktorlarımız tarafından detaylı olarak değerlendirilmekte ve sizinle iletişime geçilmektedir. Planladığınız ameliyat veya tedaviyle ilgili tüm sorularınız doktorlarımız tarafından cevaplanmak da sağlıklı bir karar vermenize yardımcı olunmaya çalışılmaktadır. Operasyona karar verdiğiniz andan itibaren operasyon tarihiniz, ulaşım ve konaklama bilgileriniz için ekibimiz sizinle iletişime geçmektedir. Merkezimize geldiğinizde, operasyon öncesi detaylı muayene ve tetkikleriniz gerçekleştirilerek  güvenli şekilde tedavinizin yapılması sağlanmaktadır. Ameliyatınız steril şartların tam olarak sağlandığı ameliyathanemizde gerçekleştirilmekte olup operasyon sonrasında güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz bu süreci konforlu geçirmeniz için daima yanınızda olmaktadır. Kontrollerinizin düzenli olarak yapılarak evinize mutlu ve güven ile dönmeniz sağlanmaktadır.

Ulaşım imkanları

İstanbul’un merkezinde Üsküdar Altunizade de bulunan Newest'e tüm ulaşım araçlarıyla ulaşabilirsiniz.

*Metro ve metrobüse 20 metre

*Sabiha Gökçen havalimanına 30 km

*Atatürk havalimanına 25 km 

Dilediğiniz takdirde VIP araçlarımız ile havalimanında karşılama, tüm tedaviniz süresince otel ve hastane transferleriniz sağlanmaktadır.

Operasyon sonrası

Newest operasyon sonrası dönemde de yanınızda olmaya devam edecektir.

Operasyon sonrası dönemde de tüm sorularınızı bize kolayca iletebilecek, uzman doktorlarımız tarafından bu sorularınıza en kısa sürede cevap alabileceksiniz.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

BİLGİ ALIN+90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

Inline

Kaydınız alındı, teşekkür ederiz.

SİZE ULAŞALIM
X

Inline

Kaydınız alındı, teşekkür ederiz.