Newest nasıl çalışır?

Newest; Türkiye’deki en kaliteli, en sağlıklı ve en güvenli estetik ve plastik cerrahi, saç ekimi, ameliyatsız yüz gençleştirme ve tüm medikal estetik uygulamalarına ulaşmanızı sağlayan estetik danışmanınızdır.

Sağlığınızı önemseyen newest; sizi dünya standartlarında hizmetlerle, steril ameliyathane şartlarıyla, modern, temiz ve konforlu hastanelerle, binlerce operasyon tecrübesine sahip uzman hekimlerle ve alanında uzmanlaşmış ekiplerle tanışmanızı sağlar. Ülkemizdeki tüm operasyon sürecinizi planlar ve bu süreçte yanınızda olur. Sağlığınız, güzelliğiniz, memnuniyetiniz ve güvenliğiniz bizim için çok önemli!

Danışmanlık süreci

Bizimle iletişime geçtiğinizde, sizden aldığımız bilgiler ışığında durumunuz uzman doktorlarımız tarafından detaylı olarak değerlendirilir, operasyon veya uygulamalarınız planlanır. Tüm sorularınız uzman doktorlarımız tarafından cevaplanır, sizin için en başarılı sonuçların alınacağı ameliyat veya tedavi seçilir ve ülkemizde geçireceğiniz süreçle ilgili tüm detaylar belirlenir. Operasyona karar verdiğinizde operasyon tarihiniz, ulaşım ve konaklama bilgileriniz sizinle paylaşılır. Ülkemize geldiğinizde, detaylı muayene ve tetkikleriniz gerçekleştirilerek operasyona güvenle hazırlanmanız sağlanır. Tüm süreçte güler yüzlü ekibimiz size eşlik eder, operasyonunuz modern, konforlu, tam teşekküllü ve steril hastane şartlarında gerçekleştirilir. Ameliyat sonrası kontrolleriniz ve gerekli tedavileriniz uygulanır, evinize sağlıklı ve mutlu bir şekilde dönmeniz sağlanır.

Bize Ulaşın

Telefon: +90 (216) 326 02 57-58
Whatsapp: +90 (533) 641 76 62
E-posta: info@newest.com.tr
Adres: Bağdat Cad. Kazım Özalp Sok. No: 22 Kulan Apt B Blok D:7 34740
Şaşkınbakkal, Suadiye, Kadıköy - İstanbul

Operasyon sonrası

Operasyondan sonraki süreçte, ülkenize döndükten sonra bile yanınızda oluyoruz! Her tür ihtiyaç ve sorunuzu uzman doktorlarımız aracılığıyla cevaplıyor ve sizi yönlendiriyoruz. Yeni ihtiyaçlarınız için estetik danışmanınız olarak size bir telefon kadar yakınız.

SİZİ HEMEN ARAYALIM

BİLGİ ALIN+90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X
SİZE ULAŞALIM
X