Ultrasonik Lipoliz

Ultrasonik lipoliz vücut şekillendirme de vakum masaj terapisi ile birlikte ya da tek başına uygulanabilir.

NASIL ETKİ EDER?

Ultrasonik dalgalar (ses dalgaları), cilt altında 8 cm derinliğe kadar ulaşabilir. Ultrasonik dalgalar yağ hücre çeperini zayıflatır. Yağ hücreleri arasındaki mesafe artar. Yağ hücrelerinin yapısı değişir ve sıvı hale gelir. Açılmış olan lenf damar sistemiyle vücuttan atılır. Aynı zamanda cildin sıkılaşması sağlanır.

Seanslar halinde uygulanır. Kişinin ihtiyacına göre seans sayısı belirlenir. Her seansta tek bir bölgede çalışılır (karın, bel, basen gibi) Ortalama 45 dk sürer.

ULTRASONİK LİPOLİZİN ETKİNLİĞİ NASILDIR?

Cilt altı yağ doku kalınlığı fazla olanlarda çok daha hızlı etki eder. Her seansta ortalama 1-2 cm incelme sağlanır. Uygulama yaptıran kişinin tedaviye uyumu çok önemlidir. Günde en az 1,5 lt su içilmesi, yürüyüş programına ve diyete uyulması gerekir. Ultrasonik lipolizin etkinliği vakum masaj terapisi ve myosound (pasif egzersiz) ile kombine uygulandığında en üst seviyededir.

KİMLER ULTRASONİK LİPOLİZ İÇİN UYGUNDUR?

Ameliyatsız yöntemle incelme ve vücut şekillendirme isteyen, bölgesel yağ depolanması olan ve 18 yaşından büyük kişiler bu uygulama için uygundur. 18 yaşın altında, aspirin - kumadin kullanan, ileri dönem KAH, KKY olan, kontrol altına alınmamış HT olan, hamile ve emzirenler, kanser öyküsü olan kişiler bu uygulama için uygun değildir.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

BİLGİ ALIN+90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X
SİZE ULAŞALIM
X