Radyofrekans ile İncelme

Radyofrekans sistemi bölgesel incelme, selülitlerin giderilmesi, cildin sıkılaştırılması, yağ dokusunun erimesi ve eriyen yağ dokusunun canlandırılmış dolaşım ile vücuttan atılmasını sağlar.

ETKİSİ NASILDIR?

Radyofrekans dalgaları derin dokunun ısınmasını sağlar. Yağ hücre çeperleri incelir ve yağ dokusu sıvı hale gelir. Isınmış olan derin dokuda aynı zamanda dolaşım canlanır ve erimiş olan yağ dokusu lenf ve damar yolu sistemi ile vücuttan atılır. Artmış olan derin doku ısısı eskimiş kolajen dokunun parçalanmasını sağlarken yeni kolajen gelişimi de başlamış olur. Bunlar sonucunda cilt daha sıkı, pürüzsüz, selülitsiz görünür.

NASIL UYGULANIR?

Tek başına uygulanabileceği gibi ultrasonik lipolizle kombine olacak şekilde de uygulanabilir. Seanslar halinde uygulanır. Başlangıçta haftada 1 daha sonra 2 hafta ara ile olacak şeklide 6-10 seans uygulanabilir.

UYGULAMA ALANLARI NELERDİR?

Göbek, basen, uyluk içleri ve dışları, bacak ön yüz, bel bölgesi, kol iç yüzlerinde uygulanır ve başarılı sonuç alınır. Uygulama süresi bölgeye göre 20-45 dk. arasında değişir.

UYGULANMAMASI GEREKLİ DURUMLAR NELERDİR?

Hamile ve emzirenler, kalp pili takanlar, tedavi edilmemiş hastalığı olanlar (kanser, hipertansiyon, kalp yetmezliği, astım, guatr) bu uygulama için uygun değildir.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

BİLGİ ALIN+90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X
SİZE ULAŞALIM
X