Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

j018s8

Popo Estetiği

Güzel popo kısa ve dar, cildi sıkı, hafif arkaya çıkık kemik yapısı olan, kas tonusu iyi olan kısacası latin poposu olarak tanımlanabilir. Geniş ve yuvarlak hatları olmayan popo vücudun alt ve üst kısmı arasında uyumsuz görünüme neden olur ve bacak boyunu daha kısa gösterir. Popo şekillendirme ameliyatları ameliyat sonrası erken dönemde bile kişilerin mutluluğunun yüzüne yansıdığı ameliyatlardandır. Farklı tekniklerde popo şekillendirme ameliyatları vardır.

AMELİYAT ÖNCESİ SÜREÇ NASILDIR?

Ameliyat öncesi dönemde ameliyat sırası ve sonrasında kanama riskini azaltmak için aspirin ve benzeri ilaçların 1 hafta öncesinde kesilmesini önermekteyiz.

POPO ESTETİĞİ İÇİN HANGİ YÖNTEMLER KULLANILMAKTADIR?

Genel olarak popo estetiği ameliyatları popo dikleştirme, popo germe ve popo küçültme operasyonları olarak sınıflandırabilir. Poponun dikleştirme ve büyütülmesi özel olarak bu bölge için üretilmiş silikonlar veya kişinin kendi yağ dokusu kullanılarak yapılmaktadır.

POPOYA YAĞ ENJEKSİYONU NASIL YAPILIR?

Popo şekillendirme amacıyla popo çevresinden veya diğer bölgelerden alınan kök hücreden zenginleştirilmiş yağ dokusu ile son yıllarda oldukça popüler olan latin poposu estetiği yapılabilmektedir.

POPO SİLİKONLARI NASIL YERLEŞTİRİLİR?

Popo silikonları her 2 popo arasından yapılan küçük bir kesiden girilerek yerleştirilmektedir. Yerleştirilme planı olarak cilt altı, kas zarı altı ve kas içine olmak üzere 3 plan kullanılmakta olup poponun daha doğal bir görünüm sağlanması silikonun belirginliğinin az olması amacıyla sıklıkla kas zarı altı ve kas içerisine tercih etmekteyiz.

POPO SİLİKONLARI DIŞARIDAN BELLİ OLUR MU?

Popo bölgesinde kas zarı ve kas içerisine uygun şekilde yerleştirilen silikon implantlar oldukça doğal bir görünüme sahip olmakta dışarıdan belli olmamaktadır. Bu nedenle doğru planda doğru şekilde ve hacimde silikon seçimi çok önemlidir.

OPERASYON SONRASINDA SOSYAL YAŞAMIMA NE KADAR SÜREDE DÖNERİM?

Popo silikonu uygulaması sonrasında hemen erken dönemde hastalarımızın oturmasını ve yürümesini öneriyoruz. 7 ile 10 gün arasında günlük hayatınıza dönebilirsiniz.


SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

n1QB9w

SİZE ULAŞALIM
X

x5P0sp