Lorem Ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

03YD26

Uzman doktorlarımız merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamak için sizi bekliyor.

Op. Dr. Hasan FINDIK

Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

  1970 doğumlu, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Mezunudur.

Detaylı bilgi alın

Dt. Sibel Tezil

Diş Hekimi

1966 İzmir doğumlu olup Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur.Yurt içi ve Yurt dışı birçok Diş Hekimliği Seminer ve kongrelerine katılmıştır.

Detaylı bilgi alın

Op. Dr. Cemil YILMAZ

Anestezi Uzmanı

26/12/1969 yılında Rize’de doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Rize’de tamamladıktan sonra Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdim. Yaklaşık üç yıl Pratisyen hekim olarak görev yaptıktan sonra İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanlığı eğitimimi tamamladım.

Detaylı bilgi alın

SİZİ HEMEN ARAYALIM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

BİLGİ ALIN +90 216 326 02 57
SİZE ULAŞALIM
X

C0_3h9

SİZE ULAŞALIM
X

Gq7sy7